MENÜ
Şehzade

Hakkımızda

1975 yılında kurulan firmamız kurulduğu günde bu güne kalite ve güvenden asla ödün vermeden deneyimli personeli ile siz müşterilerimizin hizmetinde olmuştur.


Firmamız geçen yıllarla birlikte üretim ve piyasa tecrübesini geliştirmiş, üretimini ileri teknoloji makinelerle destekleyerek, işçilik becerisini ve üretim kalitesini her geçen gün arttırıp piyasanın en kaliteli ve her kitlenin ulaşabileceği uygun fiyatlı ürünleri tüketicilerine sunmayı başarmıştır.


Şu anda 2500 m2 kapalı alandaki fabrikamızda 50\'nin üzerinde personelimizle aylık 500.000 adet üretim kapasitesiyle çalışan firmamız, siz değerli müşterilerimizden aldığı güçle üretimini ve kalitesini daha da arttırmanın yollarını aramaktadır.


Amacımız, paslanmaz mutfak eşyaları sektöründe müşterilerimizin talepleri doğrultusunda sektörümüze yönelik yeni, kullanışlı ve kaliteli ürünler üretmek ve bu ürünleri en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmaktır.


Hedefimiz, mutfak eşyaları piyasasında bilinir, kalitesi ile adından söz ettiren, ürün yelpazesi ile aranılan, sektöründe lider bir firma olabilmektir.


Bu bilinçle ürettiğimiz ürünlerin tamamını kendi mutfağımızda kullanacakmış gibi özen göstererek üretiyor ve değerli müşterilerimize sunuyoruz.Bizimle Çalışmak İster Misiniz? Kariyer Formumuzu Doldurun.